Ako rozvíjať deti od narodenia?

Ako rozvíjať deti od narodenia? Kompaktný športový komplex “Skorý štart”

Po narodení dieťaťa sme okamžite premýšľali o kúpe špeciálneho detského komplexu, v ktorom by sa syn mohol hrať a rozvíjať. V našom detstve bola iba aréna – ale v ňom sa dieťa učí iba stojať a plaziť sa a potom rýchlo vyrastať.
Ako rozvíjať deti od narodenia? Kompaktný športový komplex “Skorý štart”

Chcel som nájsť niečo zaujímavejšie – taký vyvíjajúci sa systém, ktorý by ľahko zapadol do miestnosti a dieťa malo rád a zároveň by bolo “vonku”.

A tak sa stalo, že pri pohľade cez online obchody sa stretli s komplexom “Skorý štart”. Prečítajte si popis – a uistite sa, že našli to, čo hľadali. Komplex využívame asi rok, takže vám môžeme povedať niečo o jeho zásluhách.
Malé a multifunkčné

Najskôr sme sa veľmi radi, že dizajn je malý – o niečo viac ako meter vo všetkých parametroch. A v detskej izbe sa perfektne hodí, a neexistuje žiadna skúsenosť, že by dieťa vyšplhalo príliš vysoko a padlo. Okrem toho je mäkká podložka pripevnená k základni komplexu – len v prípade, že dieťa nezostane na nohách.

Po druhé, ako to bolo povedané v internetovom obchode, komplex nemôže byť umiestnený na jednej “strane”, ale ako sa vám páči – len horná platforma dole nemôže byť umiestnená. Syn sa rýchlo nudí hračky, ale je to veľmi výhodné – akonáhle si všimneme, že sme začali strácať záujem, prehodneme “Skorý štart” matrac 160×80 skladom a tu je úplne iný dizajn.

Čo sme sa naučili robiť s programom “Skorý štart”? Po prvé, syn je celkom istý, že stojí na nohách, aj keď sa drží na priečnych nosníkoch a dokonca sa snaží dostať sa k rebríku. Pod našim dohľadom sa skĺzne po kopci – nemôžeme sa báť pádov, sukne to neumožnia, ale na vrchole kopca je potrebné zasadiť deti.

A urobil som swing swing, a niekedy ich viazame na horný priečnik – môj syn sa mu naozaj páči.
Čo robí “prvý štart” v prvom roku?

Syn je stále veľmi malý, ale “Rýchly štart” už veľa pomohol vo vývoji. Pri komunikácii s priateľmi rozumieme, že stojí, snaží sa chodiť a vo všeobecnosti sa pohybuje oveľa dôvernejšie než deti. A keď je trochu starší, môžete okamžite podnietiť lásku k športu – učiť lezenie na rebríku, “chodiť” na rukách na priečnik.

Mimochodom, v lete plánujeme vziať komplex do dacha – je malý a celkom ľahký, ľahko sa zapadne do auta Online obchod Banaby.sk. A dieťa bude len v radosti a prospech zábavy vonku.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s